پرسش و پاسخ

نحوه برآورد متراژ و قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت چگونه محاسبه میشود؟

ٰنحوه محاسبه و برآورد متراژ و قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت

---------------------

معمولا در پاسیو و حیاط خلوت های هم طراز و هم موازی طول و عرض پاسیو و حیاط خلوت را اندازه گیری نمود ه و عدد اندازه طول و عرض را در هم ضرب مینمایند .

عدد حاصل شده متراژ کلی پاسیو و حیاط خلوت میباشد که بر حسب متر مربع محاسبه میگردد .

مثال : طول پاسیو 3.75 متر سانت و عرض 2.45 متر سانت

3.75 ضربدر 2.45 = 9.18 متر مربع

مساحت پاسیو و حیاط خلوت با ابعاد بالا 9.18 متر مربع میباشد

در پاسیو و حیاط خلوت های نا متقارن و شکل های هندسی مانند ذوزنقه و بیضی و لوزی شکل و یا فرو رفتگی و برآمدگی قسمتی از پاسیو و حیاط خلوت , ابتدا نیاز به پلان و تهیه نقشه کامل با ابعاد دقیق در برنامه نرم افزاری اتو کد ترسیم و ابعاد دقیق و متراژ نهایی توسط اتوکد محاسبه میگردد.

لازم به توضییح میباشد . بعضی از دیوارهای پاسیو ها و حیاط خلوت ها کوتاه بوده و جهت اتصال به سقف و پوشاندن نیاز به ساخت دیوار از متریال سقف میباشد . که در صورت نیاز قد و یا ارتفاع دیوار در عرض دیوار اندازه گیری شده و عدد اندازه دقیق ارتفاع و عرض در هم ضرب میشود و عدد حاصل شده ابعاد مساحت دقیق دیوار میباشد

که به مساحت متراژ نهایی سقف اضافه میگردد .

محاسبه قیمت ساخت و نصب سقف و دیوار پاسیو بر حسب متر مربع میباشد

قیمت هر متر مربع 2.500.000 ریال از صفر تا صد بهره برداری کامل سقف و دیوار پاسیو و حیاط خلوت بوده .

مثال : اگر مساحت پاسیو و حیاط خلوت شما 9.18 متر سانت باشد

9.18 ضربدر 2.500.000 ریال= 22950000 ریال قیمت ساخت و نصب سقف پاسیو و حیاط خلوت شما میباشد .

و توضیح که قیمت پنجره سقف و یا نصب پنجره اضافی و یا نصب پنجره کشویی روی دیوار پاسیو و حیاط خلوت طبق درخواست سفارش مشتری ساخت و نصب میگردد که قیمت هزینه آن به قیمت سقف پاسیو اضافه خواهد شد .

تمام نرخ های بیان شده کلی بوده و از صفر تا صد میباشد شما هیچگونه هزینه اضافی از قبیل دستمزد نصب . و یا حمل نقل پرداخت نخواهید کرد .
-----------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

---------------------

ٰبا کلیک بر روی لینک زیر میتوانید از بهترین مجموعه عکس و پروژه های اجراء شده ساخت تخصصی سقف پاسیو و حیاط خلوت در سطح کشور توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) بازدید نمایید .


لینک مجموعه تخصصی ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت (http://pcn.pcn.ir)

[بالا]
سوالات متداول در باره سقف متحرک استخر شناء

1- با داشتن یک پوشش متحرک آیا میتوان از استخر در تمام طول سال، حتی در آب و هوای سرد و یا مناطق سردسیر کوهستانی استفاده کرد؟
- بلی ، پوششهای ما برای تمام طول سال طراحی و ساخته شده اند. ورقهای پلی کربنات در حالی که ایزولاسیون بسیار خوبی را تامین می کنند به اشعه گرما بخش خورشید اجازه ورود به داخل پوشش را میدهند. پروفیلهای فریم اصلی پوشش متحرک بواسطه نوارهای سیلیکونی میان قطعات متحرک تبادل حرارتی و هم چنین گردو خاک محیط را بخوبی کنترل می نمایند که این باعث بوجود آمدن محیطی گرم در زمستان و به حداقل رساندن پرت حرارت از درون پوشش خواهد شد.
2- آیا این پوشش پوست بدن ما را از اشعه مضر و سوزاننده ماورای بنفش خورشید حفظ خواهد کرد؟
- بلی ، ورقهای پلی کربنات پوست شما را از تابش اشعه مضر و ماوراء بنفش محافظت خواهد کرد چرا که یک لایه جاذب اشعه ماورای بنفش در سطح بیرونی ورقها استفاده شده است که باعث جلوگیری از تخریب ورقها در برابر نور خورشید نیز خواهد شد.
3- آیا این پوشش می تواند اطفال و کودکان را از افتادن درون استخر حفظ کند؟
- بلی ، پوششها می توانند با استفاده از قفلها و پین های مخصوص تجهیز گردند تا مانع ورود افراد غریبه و یا کودکان به داخل آن گردند.
4- حداکثر تا چه عرضی میتوان از پوششهای متحرک استفاده کرد؟
- پوششهای متحرک تا حداکثر 5/13 متر عرض با پروفیلهای معمول تولیدی شرکت می تواند اجرا شود. برای عرضهای بیشتر سازه های خاص طراحی و اجرا می گردند.
5- خصوصیات و مزایای ورقهای پلی گربنات چیست؟
- ورقهای پلی کربنات دو جداره از ضخامت 4 تا 20 میلی متر تولید می گردند.
- این ورقها ترکیبی واقعی از خصوصیات کلی استحکام – مقاومت عالی برابر ضربات مستقیم- عایق کاری صوتی و حرارتی خوب- شفافیت بالا و عبور دهی مناسب تور را تامین می نمایند. این ورقها با وجود وزن سبک به هیچ وجه شکننده نبوده و خرد و تکه نمی شوند. ورقهای دو جداره در رنگهای متنوع سفید – دودی – سبز – آبی – قرمز – زرد و بی رنگ تولید می گردند. میزان عبور دهی نور با توجه رنگ وقها از حداقل 48 درصد تا حداکثر 80 درصد متغیر می باشد. ورقهای شیری رنگ با وجود اینکه صد در صد جلوی دید را می گیرند مقدار 69 درصد از نور خورشید را نیز از خود عبور می دهند.
6- چه رنگهائی را برای فریم اصلی سازه آلومینیومی می توان انتخاب کرد؟
- بطور معمول پروفیلهای آلومینیومی برای داشتن حداکثر تمیزی در محیط استخر به رنگ سفید می باشند. در صورت نیاز و سفارش مشتری رنگهای اصلی دیگر نیز قابل سفارش می باشند.
7- چه نوع فونداسیون و یا زیرسازی برای اجرای پوشش متحرک نیاز است؟
- یک سطح تخت ، تراز و صاف مورد نیاز است. حداقل 10 سانتی متر بتون و یا آجر و سنگ کار شده برروی ملات ماسه سیمان و یا بتون می تواند برای این منظور کافی باشد.
8- آیا برگها و جانوران مزاحم می توانند وارد پوشش متحرک شوند؟
- خیر، تا زمانی که شما پوشش را بسته نگه دارید فریم های پوشش که با نوار های مخصوص سیلیکونی تجهیز شده اند مانع ورود عوامل خارجی به درون پوشش خواهند شد.
9- پوشش به چه صورت به محل نصب خواهد آمد؟
- با توجه به محل نصب پوشش و محدودیتهای آن از لحاظ ورودیها ، پوشش یا بصورت کامل در کارخانه ساخته شده و با کامیون به محل حمل گردیده و در مدت 1 الی 2 روزدر محل ریل گذاری و نصب خواهد شد و یا اینکه بصورت قطعات مجزا و از پیش ساخته شده به محل حمل و در آنجا تکمیل و نصب خواهد شد.
10-چه مدت گارانتی برای پوشش در نظر گرفته شده است؟
- برای ورقهای پلی کربنات به مدت 10 سال – برای سازه آلمینیومی آن نیز به مدت 10 سال-برای نصب و قطعات دیگر مدت دو سال .
11-چه چیزی پوشش را روی زمین نگه میدارد؟
- پوشش برروی ریلهای آلومینیومی که برروی زمین پیچ و رولپلاک شده اند حرکت خواهد کرد. در مناطق با دیگر پوشش متحرک توسط قفلهای مخصوص به ریلهای زیر وصل می گردند تا با وجود امکان حرکت سهل و آسان از روی زمین بلند نشوند.
12-آیا امکان نصب پوشش توسط خودمان وجود دارد؟
- خیر، نصب پوشش می بایست توسط پرسنل آموزش دیده و مجرب شرکت انجام گیرد.
13-آیا برای داشتن یک پوشش متحرک اجازه شهرداری لازم است.
- بطور معمول مطابق قوانین شهرداری پوششهای متحرک جزو پوشش سبک و موقت طبقه بندی شده و نیاز به کسب مجوز ندارد. در پاره ای مناطق در صورت نیاز به کسب اجازه، کارفرما باید از قبل نسبت به دریافت آن اقدام نماید.
14-چه نوع نگهداری و تعمیرات دوره ای برای پوشش نیاز است و چگونه باید آن را تمیز کرد؟
- تنها باید فضای میان ریلها تمیز گردند تا اجسام درشت در میان ریلها مانع حرکت قطعات برروی آن نشوند.
برای تمیز کردن کثیفی و گرد و خاک نیز بطول معمول با یک پارچه کتان و یا اسفنج نرم و یک سطل آب گرم که مواد شوینده در آن حل شده است به راحتی می توانید سطح ورقهای پلی کربنات و پروفیلها را شستشو دهید. هرگز از حلالهای صنعتی(تینر،بنزینو غیره) و یا برس های زبر و خشن برای تمیز کردن پوشش استفاده نکنید.

--------------------------------
شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) با انجام صد ها پروژه‌های متعدد و چشمگیر چه از لحاظ کیفی و چه ازلحاظ کمی در مدت کوتاهی که از تاسیس شرکت می گذرد. و رضایت قابل قبول مشتریان نشان دهنده مسیر صحیح اتخاذ شده از جانب مدیران شرکت می باشد.
---------------------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

[بالا]
در ساخت و پوشش سقف متحرک استخر از چه نوع متریالی استفاده میشود؟

تمام سازه پوششهای متحرک از جنس پروفیلهای متنوع آلومینیومی که برای این منظور خاص در مقاطع مختلف طراحی و تولید شده اند ساخته میشود.

پروفیلهای آلومینیومی با آلیاژ6063از بلت های استاندارد خارجی و با عملیات سخت کاری ویژه جهت افزایش استحکام سازه و تحمل بار برف سنگین تا بیش از یکصد کیلو گرم بر متر مربع تولید میگردند.

ضخامت دیواره پروفیلهای تولید شده از2تا5میلیمتر متغیر بوده ودرجه سختی اعمال شده بر آنها در حد90برینل می باشد.

سازه ساخته شده دارای رنگ آمیزی مخصوص آلومینیوم برای جلوگیری از سیاه شدن وشوره زدن پروفیلها در محیط گرم ومرطوب میباشد.

یراق آلات مورد استفاده از قبیل شفتها –واشرها –پیچ و مهره ها از جنس استیل بوده و چرخهای مورد استفاده از جنس مواد تفلون پلی آمید ساخته شده اند.
در هیچ قسمت از پوشش متحرک امکان زنگ زدگی وجود ندارد.

ریلهای مخصوص آلومینیومی دردو طرف طول استخر و در حاشیه آن بر روی زمین ثابت گردیده و با حرکت چرخهای پلی آمیدی و بلبرینگهای داخل آن حرکت نرم و روانی را برای قطعات متحرک فراهم مینماید.

تعداد قطعات متحرک پوشاننده سقف با توجه به طول فضای تحت پوشش تعریف میگردد و طول هر کدام از قطعات نیز با توجه به فرم اجرا و ضرورت های لازم میتواند214،223،324،428سانتیمتر باشد.

ابعادقطعات متحرک از قبیل ارتفاع دیواره ها و یا قوسها از پیش تعیین شده نبوده و با توجه به نیاز مشتری طراحی و محاسبه میگردد.

جهت حرکت قطعات متحرک وسمت جمع شدن آنها بر روی هم با توجه به انتخاب کارفرما میتواند به یک سمت و یا به هر دو سمت مختلف در طول باشد و یا اینکه پوشش متحرک از وسط به سمت طرفین در طول باز گردد که در این صورت از تعداد ریلهای حاشیه و اشغال فضای اضافی کاسته میشود.

با توجه به وزن سبک سازه و ورقهای مورد استفاده در پوشش حرکت دادن آن بسیار آسان بوده و به راحتی توسط یک ویا دو نفر از افراد خانواده قابلیت جابجائی را دارد.

در صورت نیاز بصورت اتوماتیک وبا سیستم الکترومکانیکی و با ریموت کنترل نیز میتواند باز و بسته گردد.

پوششهای متحرک میتواند با توجه به نیاز مشتری به فرمهای مختلف تمام قوس –دیواره دار دو ویا یک طرفه- کوتاه – تکیه گاهی و یا شیب دار سقفی اجرا گردد.

با توجه به عرض دهانه پوشش وهم چنین باربرف منطقه و شرایط اقلیمی محیط ، پروفیلهای آلومینیومی تشکیل دهنده سازه اصلی نیزاز نظر ابعاد و ضخامت دیواره ها متفاوت میباشد.
بطوری که تا عرض حداکثر 6/5 تا 7 متر از پروفیلهای سایز اول با ابعاد و ضخامتهای مشخص و از عرض 7 تا حداکثر 9/5 متر از پروفیلهای سایز دوم با ابعاد متفاوت و برای عرض بیش از 9/5متر و تا حداکثر 12 متر نیزاز پروفیلهای سایز سوم و برای عرض بیش از 12 متر از پروفیلهای سایز چهارم استفاده میگردد .
با افزایش عرض پوشش پروفیلها نیز با ابعاد بزرگتر و با مقاومت بالاتری تولید و استفاده میگردند.
----------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

[بالا]
چرا نیاز به پوشاندن سیستم متحرک و ثابت استخر شناء داریم ؟؟؟

چند مزیت از صدها مزیت پوشش سیستم متحرک و ثابت استخر شنا ء توسظ کارشناسان ما شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) بیان میگردد.

1 – پوششهای ما به شما اجازه میدهد که فصل استفاده از استخر رو باز خود را برای تمام طول سال حفظ نمائید.

2- شما میتوانید قطعات متحرک را بر روی استخر خود به نرمی حرکت دهید و از شنا در هوائی آزاد لذت ببرید.

3- جلوگیری از اتلاف وقت شما و کاستن از دفعات تمیز کردن استخر ویا محیط داخل پوشش.

4- کاهش دفعات چک کردن کیفیت آب و سنجش درجه سختی آب به دلیل محافظت دائمی از آب استخر و تمیزی همیشگی آن.

5- کاهش استفاده از مواد ضد عفونی کننده آب .

6- جلوگیری از نوسانات دمای آب استخر در طی مدت ساعات شب .

7- حرکت نرم و راحت قطعات بر روی ریلهای مخصوص کوتاه آلومینیومی .

8- جلوگیری از تبخیر و کاهش آب استخر .

9- گرمایش مجانی آب (تا13درجه افزایش دما ) بدون آلودگی محیط زیست با استفاده از تابش اشعه خورشید و استفاده از این منبع عظیم انرژی پاک وهم چنین جلوگیری بسیار زیاد از پرت حرارت ناشی از وسایل گرمایشی آب استخر و عدم اتلاف انرژی با عنایت به افزایش قابل ملاحظه بهای آن .

10- جلوگیری از دید مشرف بناهای مجاور به استخر خصوصی و محافظت اعضای خانواده ایرانی از نگاههای کنجکاو و مزاحم اطراف .

11- عکس العمل سریع و فوری در جهت پوشاندن سقف استخر در مواقع تغییر شرایط آب و هوا و وزش باد های ناگهانی دراستخرهای ویلاهای خارج شهر و مناطق ییلاقی .

12- عدم نیاز به پوشاندن و یا باز کردن دائمی سقف استخر در فصلهای مختلف با استفاده از وسایل غیر بهداشتی نظیرپارچه ، برزنت ، نایلون ...

13- کاهش قابل ملاحظه میزان تخریب استخر وتجهیزات و تاسیسات آن در فصل سرد و تحت تاثیر تغییرات شدید دمایی.

14- حفاظت کودکان – سالمندان و یا حیوانات خانگی از خطر سقوط در استخر .

15- جلوگیری از نفوذ اشعه ماورائ بنفش خورشید و سوزش پوست بدن و تاثیرات سوء آن .

16- طراحی شده بر اساس تحمل بار برف سنگین و بادهای شدید در محیط های مختلف.

17- سیستم قفل پوشش برای افراد غریبه و کودکان .

18- ماندگاری طولانی،استحکام و پایداری سازه آلومینیومی و ورقهای پلی کربنات برای سالیان متمادی.

19- داشتن یک سیستم حرکتی تخت، روان و بازدارنده از لغزش و انحراف بواسطه ریلهای جانبی .

20- اتصالت مخفی و ظریف اجزاء در سازه اصلی بدون رویت پیچها.

21- ساخت تمیز و حرفه ای محصولات .

22- سرویس و خدمات دائمی پس از فروش محصولات در صورت نیاز.

23- شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) با انجام صد ها پروژه‌های متعدد و چشمگیر چه از لحاظ کیفی و چه ازلحاظ کمی در مدت کوتاهی که از تاسیس شرکت می گذرد. و رضایت قابل قبول مشتریان نشان دهنده مسیر صحیح اتخاذ شده از جانب مدیران شرکت می باشد.
---------------------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

[بالا]
آیا پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت نیاز به کسب اجازه از اشخاص حقوقی و حقیقی و یاشهرداری میباشد؟

آیا پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت نیاز به کسب اجازه از اشخاص حقوقی و حقیقی و یاشهرداری میباشد؟
-----------------------
پاسیو و حیاط خلوت جزء مشاعات ساختمان مجسوب میشود ولی به جهت اینکه در واحد شما قرار دارد امکان استفاده و انتفاع واحد های دیگر وجود نخواهد داشت لذا برای مسقف کردن نیاز به کسب اجازه از سایر واحد ها و مدیریت ساختمان الزامی میباشد.


طبق قانون تملک آپارتمان ها : ماده 4 و تبصره 3 : چنانچه چگونگی استقرار حیاط ساختمان یا بالکن یا تراس یا پاسیو و حیاط خلوت مجموعه به گونه ای باشد که تنها از یک یا چند واحد مسکونی، امکان دسترسی به آن باشد، هزینه حفظ و نگهداری آن قسمت و استفاده از آن قسمت به عهده آن واحد است. و سایر واحد ها از آن پاسیو و حیاط خلوت ها حق استفاده ندارند (اصلاحی و الحاقی بموجب قانون اصلاح قانون تملک آپارتمانها مصوب ۱۳۷۶)

نورگيري كه پايين ساختمان و معمولا بصورت پاسیو و حياط خلوت است ، زماني كه در اختياز يكي از واحدها قرار گرفته باشد اگر تا ارتفاع واحد مورد نظر با سقف كاذب پوشانده شود از اين لحاظ كه مزاحمتي براي ساير واحدها ايجاد نميكند ، و با کسب اجازه سایر واحد ها و مدیریت ساختمان باشد منع قانوني ندارد.

با اين حال چنانچه مالك مورد بحث بدون کسب رضایت و موافقت سایر واحدها و مدیریت ساختمان سقف واقعي و معمولي از جنس آجر و گچ و سقف کاذب تا ارتفاع آپارتمان خود در حياط خلوت ايجاد كند هم از جهت قانون تملك آپارتمانها و هم از حيث مقررات شهرداري مرتكب خلاف شده است . و توسط سایر واحدها قابل پیگیری در مراجع قضایی میباشد .

پس نتیجه میگیریم محوطه پاسیو و حیاط خلوت جزء مشاعات ملک است مالک یا سایر واحد ها یا فرد دیگری حق تصرف انحصاری یا دخل و تصرف و ساخت و ساز در آن را ندارد فقط ان واحد مزبور که پاسیو و حیاط خلوت درآن قراردارد حق استفاده دارد در صورت پوشاندن سقف بدون اجازه از سایر واحد ها , مالکین دیگر دیگر واحدها می توانند با مراجعه به مراجع قضایی و طرح دعوی یا شکایت از اقدامات غیرقانونی وی جلوگیری کنند.

درضمن یادآوری کنیم در شهرداری هیچگونه ایین نامه و یا تبصره مربوط به منع پوشاندن سقف کاذب پاسیو و یا حیاط خلوت نمیباشد . در صورت اطلاع شهرداری فقط خواستار جلب رضایت سایر واحد ها برای پوشاندن سقف پاسیو میباشد . در غیر اینصورت متخلف از طریق شهرداری به مراجع قضایی معرفی خواهد شد .

تجربیات چندین ساله و با اجراء نمودن صدها پروژه سقف پاسیو و حیاط خلوت توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) معمولا 99 درصد سایر واحدها موافقت مینمایند .

لذا جهت محکم کاری و جلو گیری از ضرر و خسارت قبل از پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت کتبا و شفاهی کسب اجازه نمایید .

لازم به یاد آوری میباشد . بعد از دریافت پایان کار ساختمان اقدام به پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت نمایید .
-------------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

---------------------

ٰبا کلیک بر روی لینک زیر میتوانید از بهترین مجموعه عکس و پروژه های اجراء شده ساخت تخصصی سقف پاسیو و حیاط خلوت در سطح کشور توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) بازدید نمایید .


لینک مجموعه تخصصی ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت http://pcn.pcn.ir

[بالا]
متریال و مصالح ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت چیست؟

متریال و مصالح ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت

----------------------

سقف های که توسط کادر مجرب و کارشناسان شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) برای پاسیو و حیاط خلوت ها طراحی تولید و ساخت و نصب میگردد ار بهترین متریال و کیفبت و استاندارد و ار همه مهمتر متریال بروز و مدرن تولید متریال صنعت ساختمان دنیا از بهترین کارخانه های موجود در کشور تهیه و استفاده میگردد .

متریال ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت را میتوان در 5 بخش زیر تقسیم نمود .

1- سازه : سازه و یا همان کلاف فلزی پروفیل سقف از جنس آلومینیوم صنعتی بنام تجاری و آلیاژ T6063 تهیه و اختصاصی تولید میگردد و پروفیل های آلومینیومی در ابعاد 100 در 40 برای عرض های بالای 3 متر و ابعاد 70 در 40 برای عرض های زیر 3 متر با فیلر (گوشت) پروفیل 2.7 میل برای پاسیو ها و حیاط خلوت ها استفاده میگردد . رنگ پروفیل ها از نوع استاتیک کوره ای میباشد و در رنگ های مختلف تولید میگردد . که از نظر آمار ما بیشترین رنگ انتخابی مشتریان سفید یخجالی میباشد . سایر رنگها توسط مشتری انتخاب و رنگ کاری اختصاصی میشود . این نوع رنگ ها هم میتواند بصورت طرح دار مانند طرح چوب و ساده و انادایز باشد .

2- پوشش سقف :

پوشش سقف یا همان در زبان عامه شیشه های سقف از ورق های پلی کربنات بصورت 2 نوع قابل استفاده میباشد .

الف : پلی کربنات هالو شیت hollow Pc چند جداره 10 میل :

این نوع ورق از الیاف ترموپلاستیک پلی کربنات تهید شده واز قطر 10 میل برای پاسیو بصورت 2 جداره و زنبوری مورد استفاده قرار میگیرد . و دارای رنگ های مختلف میباشد از جمله رنگ سفید نفوذ نور 80 درصد - یخی نفوذ نور 90 درصد - بی رنگ شفاف نفوذ نور 100 درصد - برنز و آبی نفوذ نور 65 درصد و غیره .... این نوع ورق کاملا مقاوم در برابر ضربات وارده بوده و مقاومت به ضربه ای آنها درحدود 250 برابر شیشه معمولی است. دربرابر اغلب مواد شیمیایی و حلالها مقاوم هستند، دارای لایه UV میباشد و غیر اشتعال زا میباشد و شرکت تولید کننده 10 سال گارانتی مینمایید .

ب: پلی کربنات PC فلت تخت :

این نوع ورق از الیاف ترمودلاستیک پلی کربنات بصورت فشرده و از تکنولوژی نانو تولید و تهیه میگردد و در قطر 4 میل برای سقف های اجراء شده مورد استفاده قرار میگیرد . کلا این ورق خیلی مقاوم بوده و از 6 میل به بالا در حد ضد گلوله و ضد اشتعال میباشدمقاومت به ضربه ای آنها درحدود 600 برابر شیشه معمولی است. دربرابر اغلب مواد شیمیایی و حلالها مقاوم هستند، و در 3 رنگ متنوع سفید - برنز - بی رنگ شفاف بصورت لایه UV موجود است و شرکت تولید کننده 10 سال گارانتی نموده است کلا این ورق اکوستیک عایق صوتی کامل صدا میباشد و از انتقال صدا بداخل و بالعکس ممانعت مینمایید . ورق های PC فلت گرانتر از نوع الف ورق های هالو شیت hollow Pc میباشد و طبق انتخاب مشتری تهیه و نصب می گردد .

3- اتصالات :

تمام پیچ و مهرها و اتصالات داخلی و جانبی از نوع استیل میباشد و از بهترین متریال های روز دنیا و موجود بازار تهیه میگردد

4- پنجره های تهویه هوا و ورودی به سقف :

تمام پنجره ها از جنس آلومینیومی بوده در صورت نیاز نصب بر روی قسمتی از دیوار سقف پاسیو بصورت کشویی تهیده و نصب میگردد .

و پنجره مدل سقف از جنس تمام آلومنیومی بوده و بصورت لولایی و دارای قفل و جک به بیرون باز و بسته میباشد در صورت نیاز به هوا میتوان رو به بالا باز و مقدار باز بودن را بوسیله جک تنظیم نمود .

و از طریق این پنجره میتوان به روی سقف وارد شد . و در ابعاد 60 در 60 تولید و نصب میگردد و کاملا از کاور آببندی تهیه شده .

5 - ملزومات آببندی :

برای آببنید از لاستیک های درز گیر اختصاصی که توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) طراحی و تولید شده که مورد استفاده قرار میگیرد و از چسب اببندی ما بین مقاطع دور تا دور سقف پاسیو و حیاط خلوت بصورت فشرده استفاده میشود .
------------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

---------------------

ٰبا کلیک بر روی لینک زیر میتوانید از بهترین مجموعه عکس و پروژه های اجراء شده ساخت تخصصی سقف پاسیو و حیاط خلوت در سطح کشور توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) بازدید نمایید .


لینک مجموعه تخصصی ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت http://pcn.pcn.ir

[بالا]
چرا نیاز به پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت داریم؟

چرا نیاز به پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت داریم؟

آیا شما هم تو فکر یک سقف پاسیو و حیاط خلوت هستید؟

اما شاید بی روزنه بودن آن چندان برایتان مهم نباشد!

امروزه با توسعه شهر سازی و انبوه سازی اپارتمان و مجتمع مسکونی و ازدحام جمعیت و کمبود مسکن کافی در جامعه شهر نشینی کنونی که موجب گشته تا فضای محیط زندگی و کار کوچک و کوچکتر گردد .

کارشناسان و تمام مجموعه ما برآن شده ایم تا بتوانیم فضا های نا کارامد محیط زندگی و کار شما را به یک فضای قابل استفاده بهینه تبدیل کنیم .

از جمله فضا های که در بیشتر این مواقع بدون استفاده می ماند فضا های پاسیوها . حیاط خلوت هاست .. سیستم پوششی سقف پاسیو و حیاط خلوت شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) با برند (پی آی آر ) این امکان را یه شما میدهد . اینگونه فضا ها را در محیط خود به فضای ایده ال و کار آمد تبدیل گردد. سیستم پوششی سقف پی آر آی مناسب برای پاسیو ها - حیاط خلوت ها میباشد .

با نصب سقف پاسیو و حیاط خلوت یا حتی یک سایبان در این تابستان گرم و زمستان سرد و روز های بارانی می تواند حیاط خلوت کوچک یا پاسیو شما را تبدیل به فضایی مطبوع برای گذراندن بعد از ظهر ها، استراحت و صرف صبحانه و عصرانه کند.

ما پیشنهاد زیبا و کاربردی بهینه با طراحی و ساخت و تولید و نصب سقفی ایمن و استفاده چند منظوره و ایجاد یک اتاق کاملا با نور کافی و یا با ایجاد یک آشپزخانه کاملا مجهز به کابینت و تمام ملزومات یک آشپزخانه کامل برای پاسیو و حیاط خلوت برایتان داریم.

کارشناسان ما چند مزیت از چندین مزایای پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت در زیر بیان میکنند.

1-با ایجاد سقف بر روی پاسیو و حیاط خلوت , و نصب توری بر روی پنجره ورودی سقف , میتوان از ورود حشرات موذی مانند پشه - مگس - سوسک و غیره ... به داخل منزل جلوگیری نمود .

2- سقف پاسیو و حیاط خلوت به شما امکان یک فضای امن و ارام بدور از دید واحد آپارتمان های طبقات بالا مشرف به پاسیو و حیاط خلوت شما را میدهد.

3- با نصب سقف پاسیو و حیاط خلوت میتوانید فضای پاسیو عاری از گزد و خاک و غبار محلی و برگ و خاشاک درختان داشته باشید .

4- اگر محیط آشپزخانه شما کوچک میباشد . و حرارت و بوی آشپزی باعث اذیت و بالا بردن دماء منزل میشود . با پوشاندن سقف پاسیو میتوانید قسمتی و یا کل آشپزخانه را به حیاط خلوت و پاسیو انتقال داده و یک آشپزخانه کاملا مجزاء از محیط اندرونی منزل داشته باشید.

5- ایجاد سقف پاسیو و حیاط خلوت این امکان را به شما میدهد . یک اتاق ورزش کاملا خصوصی و مجهز به ادوات ورزشی و بهداشتی داشته باشید و از ورزش کردن در یک محیط امن و آرام لذت ببرید .

6- اگر نیاز به یک اتاق و یا مکان امن و ارام و جلوی دید و کنترل کامل جهت بازی ساعات اوقات فراغت کودکانتان هستید میتوانید با پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت این مکان را بعنوان اتاق بازی کودک مورد استفاده قراردهید .

7- بعلت عدم وجود فضای سبز در آپارتمان ها , میتوانید با ایجاد سقف بر روی پاسیو و حیاط خلوت یک گلخانه و فضای سبز کامل و آبنمای زیبا و باربیکیو خصوصی داشته باشید و در تمام 24 ساعت شبانه روزی در یک فضای سبز کاملا خصوصی جهت استراحت لذت ببرید .

8- به علت نبود فضای کافی در ادارات و شرکت ها و نیاز مبرم به اتاق های تخصصی جهت انجام امورات ادری , و کمبود جا با نصب و پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت میتوانید از این فضا بعنوان های و کاربر دهای مختلف از جمله بایگانی و آبدارخانه و غیر استفاده بهینه نمایید .

9- اگر در منزل با کمبود اتاق مواجه میباشید با پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت با نور کافی وآببندی و هوا بندی کامل یک اتاق خواب و یا کتابخانه و یا ده ها کاربرد مفید داشته باشید .

10- و چندین مریت دیگر ..... پوشاندن سقف پاسیو و حیاط خلوت ها

-------------------------
توجه داشته باشیم با سفارش و یا خرید از محصولات این شرکت , چندین روز امراء معاش و اشتغال تعدادی از زندگی جوانان این مرز و بوم را بدست آورده اید . شما چه فکر میکنید ؟؟؟؟

باسپاس از زمانی که به مطالعه این مقاله گذاشتید .

---------------------

ٰبا کلیک بر روی لینک زیر میتوانید از بهترین مجموعه عکس و پروژه های اجراء شده ساخت تخصصی سقف پاسیو و حیاط خلوت در سطح کشور توسط شرکت پوشش متحرک(pcn.pcn) بازدید نمایید .

لینک مجموعه تخصصی ساخت سقف پاسیو و حیاط خلوت http://pcn.pcn.ir

[بالا]
پوشش متحرک ایرانیان #سقف #نورگیر #استخر#پاساژ #پاسیو#حیاط خلوت# تراس
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : #سقف پاسیو#پوشش سقف ، #سقف پاسیو#سقف پاسیو ثابت، #نورگیر،نورگیر سقفی، #سقف پاسیو متحرک،سقف پاسیو ثابت#نورگیر حبابی، #نورگیر سقف#پوشش نورگیر، #سقف حیاط#سقف کاذب، اجرای سقف کاذب، #سقف متحرک#پوشش استخر ، #پوشش استخر#اجرای پوشش استخر، #پوشش پلی کربنات#سقف حیاط خلوت، #پوشش گلخانه#سقف حیاط خلوت فایبرگلاS، #پوشش سقف پاسیو#نورگیر پاسیو، #سقف گنبدی#نورگیر گنبدی، #سقف بالکن#طراحی و ساخت پوشش سقف، #نورگیر،پوشش استخر، #پوشش سقف استخر، #اجرای سقف پاسیو،اجرای سقف کاذب
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 0912-1212473، 021-88701770، 021-88100612، 0912-1212473
بروز رسانی 10 ساعت پیش